XV Opolski Festiwal Nauki – zapraszamy!

Spędź XV Ogólnopolski Festiwal Nauki (26 – 29 maja) z socjologią i socjologami!

Bierzemy udział w następujących imprezach:

Noc Nauki (26 maja 18.00 – 20.00, kampus: Studenckie Centrum Kultury) – zapraszamy na warsztaty międzykulturowe.

Dzień Otwarty w Instytucie Socjologii (29 maja, kampus: Collegium Civitas) – zapraszamy uczniów na warsztaty i wykłady. Tematyka bardzo zróżnicowana – od miłości przez autoprezentację do Mahrebu!

Piknik Naukowy (28 maja) – zapraszamy do wielokulturowego i kulinarnie egzotycznego stoiska socjologów.

W załączeniu szczegółowy program wydarzeń.

W sprawie zapisów na warsztaty oraz wszelkich pytań prosimy o kontakt z dr Anną Kopczak-Wirgą: kopczak@uni.opole.pl.