Program MOST – spotkanie z koordynatorką Programu

12 kwietnia br. o godzinie 11.15 w Auli Błękitnej odbędzie się spotkanie z ogólnopolską koordynatorką Programu „MOST” –  dr Joanną Kałużną.

Program „MOST” to program mobilności studentów i doktorantów, umożliwiający studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na wybranej, jednej z 30 najlepszych polskich Uczelni.

Funkcjonuje od 2000 roku, bywa nazywany „polskim Erasmusem” i dotychczas skorzystało z niego ponad 10 000 osób. Wiele z nich określiło swój wyjazd na MOST, jako świetną okazję do „kontrolowanej rewolucji życiowej”.

Scenariusz spotkania: przedstawienie idei Programu, objaśnienie zasad funkcjonowania, wyświetlenie oferty pod kątem poszczególnych wydziałów, zachęcenie do skorzystania z Programu. Zainteresowani będą mieli okazję dowiedzieć się nie tylko, jak aplikować do Programu, ale także jak najlepiej wykorzystać czas „na MOŚCIE” i co zrobić, by po powrocie na uczelnię macierzystą bez problemu i bez różnic programowych zaliczyć semestr.

Więcej informacji na stronie Programu oraz na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!