Prace licencjackie i magisterskie w tematyce profilaktyki, uzależnień, używania substancji psychoaktywnych

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zaprasza do współpracy studentów chętnych do realizacji badań (prac licencjackich lub magisterskich) w tematyce profilaktyki, uzależnień, używania substancji psychoaktywnych – w tym alkoholu – lub ryzykownych zachowań związanych z hazardem na rzecz województwa lub wybranych gmin.
Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt z dr. Michałem Wanke (michal.wanke@uni.opole.pl). Dla zainteresowanych zorganizujemy spotkanie informacyjne.
Prosimy pamiętać o tym, że ostateczną formę i temat Państwa pracy akceptują promotorzy i należy pozostawać z nimi w ścisłym kontakcie.
UMWO lub/i gminy oferują również możliwość odbycia praktyki zawodowej związanej z tą tematyką – studenci 2. roku studiów licencjackich są także zaproszeni do współpracy.

Czekamy na zgłoszenia do 24.02.2017 r.