Zapraszamy na dwa gościnne wykłady koleżeństwa z Uniwersytetu w Krajowej w Rumunii, które odbędą się w piątek, 8. kwietnia o godzinie 14.00 w sali 119 CC. Oba dotyczą komunikacji i mogą zainteresować nie tylko studentów kursu Technologies of the Self – #identity #socialmedia #sociology podczas którego będą miały miejsce. Swoją pracę przedstawią:

• Alina Tenescu: Online death, the virtual cemetery and the architecture of Postmodern funerary rites
  • Davian Vlad: When a writer disguises oneself as a journalist: Hunter S. Thompson and the Gonzo Journalism

Zapraszamy!